Sabun Keseleme İşi

Sabun Keseleme İşi

Herkese merhabalar. Ev hanımlarının başta çoğunluğunu oluşturmuş olan evde ek iş ilanlarından birisi olan sabun keseleme işi hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Biliyoruz ki günümüzün şartlarında tek bir maaş alan ve onunda asgari ücret olduğunu düşündüğümüzde bir evi, bir aile geçindirebilmek oldukça zor bir durumdur. Eğer bir de çocuklarınız varsa ev geçindirme durumu gerçekten de çok büyük bir zorluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer kirada oturuyorsanız dar gelirli bir ailenin bir ayı nasıl geçirdiğine, bu pahalılık durumunda ekonomilerinin nasıl ayakta kaldığına inanmak gerçekten de zor oluyor.

Özellikle de İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde yaşayan ve asgari ücret alan bir kişini bu büyük şehirlerde evini geçindirmesi çok zor olmaktadır. Çeşitli ekonomik sıkıntılar, bu ailenin refah düzeyini etkilemekle beraber bir takım maddi ve manevi sıkıntıları da beraberinde getirmektedir.

Durum böyle olunca iş artık ev hanımlarımıza kalmış oldu. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere tek bir maaşla geçinmenin zorluğu karşısında, bir işte çalışmayan ve aylık olarak bir iş yerinden maaş almayan ev hanımları eşlerinin bu durumunu, kendilerinin refah düzeyini, çocuklarının iyi beslenip güzel giyinmeleri için kollarını sıvayarak evde ek iş ilanı veren firmalar aracılığı ile evlerinde boş zamanlarını değerlendirmek ve ek iş yapmak istemektedirler. Büyük şehirlerde yaşayan bir çok ev hanımı başta olmak üzere, emeklilerimiz ve üniversite okuyan öğrencilerimiz de evlere ek iş veren firmaların vermiş oldukları evde ek iş ilanlarına başvurmakta ve bu ek iş ilanları ile iş alıp teslim ederek aile bütçelerine ek gelir kazandırmaktadırlar.

Bugün çoğu ev hanımı geçimini bu ek işlerden sağlamaktadır. En küçük bir iş olsa bile bu işi alarak bir maddi gelir elde etmektedirler. Evlere ek iş veren firmaların vermiş olduğu ek iş ilanlarından bir tanesi de sabun keseleme işidir.

Yeni İlan:  İnternet Üzerinden Para Kazanabilir Miyim?

Sabunu hayatımızın bir çok yerinde günlük olarak kullanmaktayız. Son zamanlarda kokulu, zeytinyağlı gibi çeşitleri ile sabuna olan talep artmış durumdadır. Evde ek iş olarak sabun keseleme işi yaparak ayda 2.000 tl ye kadar ek gelir kazanma durumunuz olabilir.

Evde sabun keseleme işi için, bu işi veren firmalar oldukça fazla ve oldukça fazla da çalıştırmak üzere eleman aramaktadır. Genel olarak kadınların tercih etmiş olduğu evde sabun keseleme iş çok kolay bir iş olmakla beraber zevkle yapabileceğiniz ek iş ilanlarından sadece birisidir.

Sabun Keseleme İşi Nasıl Yapılır?

Bahsettiğimiz sabun keseleme işi çok büyük insan gücü gerektirmeyen hemen hemen herkesin yapabileceği bir ek iştir. Sabun keseleme işini yapabilmek için evinizde uygun bir bölümü bu iş için hazırlamanız hem size rahatlık katacak hem de çalışma alanınızı genişleteceğiniz içim işi hızlı yapmanıza katkı sağlayacaktır. Sabun keseleme işi kimyasal bir madde olmasından ötürü sabunun, çalıştığınız alanda çocuklarınızın bulunmamasına dikkat ediniz. Ağızlarına sabunu almak isteyebilirler. Bu gibi koruyucu önlemleri öncelikle almanızı tavsiye ediyoruz.

Firmalar sizlere kesilmemiş kalıplar halinde olan sabunları evinize kadar getirmektedir. Bu iş için gerekli olan kesme ve paketleme malzemeleri de evinize kadar gelmektedir. Bu aşamaya kadar sizden hiçbir ücret talep etmezler. İş bitiminde sizlere verilen malzemeleri temiz olarak teslim edeceğiniz için malzemeleri doğru ve temiz bir şekilde kullanmaya özen göstermeniz diğer iş ilanları için sizinle çalışması için firmanın gözünde bir öncelik olacaktır.

Kesmiş olduğunuz sabunları sizlere verilen sabun paketleri içerisine firmanın sizlerden koymanızı istediği adet kadar sabunu koyup paketlemeniz  durumunda bir paketleme işini bitirmiş oluyorsunuz. Bu ve buna benzere evde ek iş olarak evlere paketleme işi veren firmalar ödemelerini de paket başına ücret olacak şekilde yapmaktadırlar. Bu yüzden iş teslimatı sırasına kadar ne çok paketleme yaparsanız iş sonunda kazanacağınız para da ona göre artacaktır.

Yeni İlan:  İstanbul Evde Ek İş İlanları

Sabun Keseleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Yukarıda da söylediğimiz gibi evlere ek iş olarak paketleme işi veren firmalar paketleme başı ücret vermektedirler. Ortalama olarak paket başına 15 ya da 20 kuruş ödenmektedir. Yapacağınız paketleme sayısına göre bu da ayda nereden bakarsanız 2.000 tl ye kadar çıkan bir para yapmaktadır.

Sabun keseleme işini veren firmalar işleri genelde internet üzerinden vermektedirler. Sizlerde evlere ek iş veren firmalara ve onların vermiş oldukları evde ek iş ilanlarına çok çabuk ve hızlı bir şekilde ulaşmak ve evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız yazımızın altında yer alan ” Evde  Ek İş İlanı Başvuru Formu ” üzerinden bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Sabun Keseleme İşi (22 Yorum)

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.