Mandal Montaj İşi

Mandal Montaj İşi

Mandal; elbiselerimizin kurutulması amacıyla yapılmış araçlardan bir tanesidir. Başka bir çok araç ve gereçte mandal kullanılsa da en çok bilen adıyla mandal, ıslak çamaşırların bir ip ya da çamaşır askılığı üzerine serilerek kurutulması için çamaşırların ipe tutturularak düşmemesini sağlamaktadır. Plastik ya da ahşaptan yapılmaktadır.

Geçmiş yıllarda özellikle de mahallelerde gezen eskicilerden en çok değiş tokuş yapılan eşyaların başında mandal gelmektedir. Eski eşyalarınızı verirdiniz ve karşılığında ya bir leğen ya da mandal alırdınız.

Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan evde ek iş yapma, popüler olmakta ve evinde zamanı bol olan ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler ve bir iş yerinde çalışmayan erkekler tarafından da oldukça çok tercih edilmtektedir.

Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile evde ek iş olarak yapabileceğiniz evde ek iş ilanlarını sizler için araştırıyoruz ve sizlerle paylaşıyoruz. Bugün evde ek iş olarak yapabileceğiniz ek işlerden bir tanesi olan mandal montaj işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Evlere ek iş veren firmalar tarafından sunulan ek iş ilanlarından birisi olan mandal montaj işinin yapılması çok kolaydır. Fazla vaktinizi almadan çok kolay ve rahat bir şekilde bu işi yapabilirsiniz.

Mandal montaj işi; Birbirinden ayrılmış olan, kopmuş mandal parçalarının tekrar birbirine bağlanması işidir. Bu işi yaparak sizler de ek gelir kazanabilir, evde ek iş yaparak para kazananlar kervanına sizler de katılabilirsiniz.

Plastik mandallar’da en çok görülen yaylarının ayrıldığıdır. Sizlerde ek iş gönderen firmalar ile görüşüp anlaştığınız da ve bu işi evde ek iş olarak aldığımızda yapmanız gereken tek işlem hatalı ve kopmuş olan mandalları bir araya getirmek olacaktır.

Nasıl yapacağınızı işi veren firmalar sizlere tarif etmek ve nasıl montajlama işini halledeceğinizi göstermektedirler. Eğer hala bir sorun yaşıyorsanız işi nasıl yapacağınızdan dolayı youtube  üzerinden yayımlanmış videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Yeni İlan:  Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanma

Sizler de mandal montaj işini yaparım ve bu işten para kazanırım diyorsanız yapmanız gereken tek iş evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek, ek iş ilanı veren firmaların ilanlarına başvurmanız yeterli olacaktır.

Genel ilanlarda olduğu gibi bu işte de ücret yapacağınız mandal montajlama başına şeklinde ödenmektedir. O yüzden kısa süre zarfında ne kadar çok mandal montajlama işi yaparsanız iş sonunda alacağınız ödeme miktarı da birim başına yapıldığından dolayı alacağınız ücret buna istinaden artacaktır.

Piyasada mandal montaj işi için iş veren firmaların genellikle mandal başına 5 – 10 kuruş gibi bir rakam ödemektedir. Buna göre günde yapabileceğiniz mandal montaj işi 1000 adet olduğunu düşündüğümüzde günlük 50 – 100 tl arasında bir kazanca sahip olabilirsiniz. Aylık olarak hesaplandığında ise bu rakam asgari ücretin bile üzerine çıkmaktadır.

Evde ek iş olarak mandal montajlama işini 1 milyoncu olarak tabir edilen iş yerleri vermektedir. Bu iş yerlerine giderek iş hakkında bilgi alabilirsiniz. Diğer ek iş veren firmalar ise ilanlarını internet üzerinden yayımlamaktadırlar. Sizler de yazımızın altında yer alan ” Evde Ek İş İlanı Başvuru Formu ” üzerinden ek iş ilanı veren firmaların sizlere daha hızlı ve kolay ulaşabilmesi için bilgilerinizi doldurarak gönderebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Mandal Montaj İşi (13 Yorum)

  1. Merhaba iş ile ilgili bilgi alabilirmiyim İzmir Bornova Osmangazi deyim geri döndus yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.