Evde Poşet Katlayarak Ek Gelir Kazanmak

Evde Poşet Katlayarak Ek Gelir Kazanmak

Poşet katlama işi evlere ek iş olarak verilmektedir. Bu işi ilk defa yapacak olan kişiler için internet ortamında videolu anlatımlar bulunmaktadır. Ancak evinize bu işi getiren firma yetkilileri poşeti nasıl katlamanız gerektiğini sizlere göstermektedir. İşi iyice öğrendiğiniz takdirde firma sizlere belli sayıda poşet bırakmaktadır. Belirtilen süre içerisinde poşetlerin hepsini katlamanız gerekmektedir. Bunun haricinde dikkat etmeniz gereken diğer bir kural ise renkli verilen poşetleri katlayarak bir araya koymanız gerekmektedir. Ancak bunlar firma tarafından sizlere detaylandırılmaktadır. Bu tür bir ek işin gelirinin az olduğu düşünülmektedir. Ancak el pratikliği gelişmiş olan kişiler bu paralarla senelik oldukça yüksek miktarda paralar kazanabilmektedirler.

Poşet Katlama Detayları Nelerdir?

Poşet katlama işi son yıllarda oldukça ilgi gören ve birçok kişinin para kazanmasını sağlayan ek işlerden bir tanesi olmaktadır. Oldukça ilgi gören bu iş özellikle öğrenciler ve ev hanımları tarafından ilgi görmektedir. Bu tür işler el pratikliği gerektirmektedir. Bu nedenle elinizin bu tür bir katlama işine de yatkın olması firmanın fazla üretim sağlaması açısından çok önemlidir. Poşet katlama işi büyük boy alışveriş poşeti, marketlerde kullanılan şeffaf poşetler, çöp poşetleri ve diğer poşet türlerine göre değişiklik gösterebilir. Bunlar çalışmakta olduğunuz firmaya bağlı bir durum olmaktadır. Zaten sizlerle iletişime geçen firma yetkilileri bu işin pratik yöntemlerini ve püf noktalarını sizlerle paylaşarak sizlere kolaylık sağlamaktadır. Poşet katlama işini zevkli bir hale getirmek ise tamamen sizlere bırakılmaktadır. Poşet katlama işleri için sadece naylon poşetler değil kağıttan yapılan poşetlerde sizlere verilmektedir. Firma yetkilileri tarafından sizlere bir de örnek katlanmış poşet verilmektedir. Bu örnek katlanmış poşetlerde sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Yeni İlan:  Evinizde Buzdolabı Süsü Yaparak Para Kazanma

Evde Poşet Katlamak Ne Kadar Kazanılır?

Evde poşet katlama işi yaparak aylık net gelir elde etmek tamamen size ve el çabukluğunuz tarafından belirlenmektedir. Ancak ortalama olarak bir poşet katlama işinden en düşük 1500 TL gibi bir ücret alabilirsiniz. Bu da ev hanımları ya da öğrenciler için oturdukları yerden kazanabilecekleri çok iyi bir miktar olmaktadır. Bu nedenle bu tür işler kişiler tarafından çok ilgi görmekte olup, sizde evde poşet katlayarak gelir elde edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Poşet Katlayarak Ek Gelir Kazanmak (9 Yorum)

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.