Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Pişmaniye, İzmit’in en bilindik tatlılarından biridir. Özellikle Kocaeli bölgelerinin olmazsa olmazlarından birisi olan pişmaniye tatlısı adını İran’dan almaktadır.  İlk olarak Kandıralı Hayrettin Usta tarafından yapıldığı söylenmekte, pişmaniyenin yaygınlaşmasında ise bir Ermeni usta olan Şekerci Hacı Agop adlı birisi tarafından olmuştur.

Top top pamuk bir görünüme sahip olan pişmaniye görüntüsü olduğu kadar tadı da güzeldir. Yemesi oldukça kolaydır. Yapımı biraz zor olduğundan dolayı evde yapılmak yerine dışarıdan hazır olarak almak daha çok tercih edilmektedir.

Ülkemizde özellikle şehirler arası otobüs terminallerinde oldukça fazla satılmaya çalışan bir üründür pişmaniye tatlısı. Bugün sizlere bilgisini aktaracağımız ek iş ise evde pişmaniye paketleme işi hakkında olacaktır.

Biliyorsunuz ki evde ek iş yapma son dönemlerde oldukça ilgi gören, başta ev hanımları olmak üzere çalışmayan erkekler tarafından da yapılmak istenen iş türlerinden bir tanesidir. Sizlerde evde boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız en iyi iş fırsatlarından bir tanesi olan evde ek iş yaparak hem boş zamanlarınızı değerlendirmiş hem de bunun karşılığında yapacağınız işlere bağlı olarak da para kazanabileceksiniz.

Sadece evde pişmaniye paketleme işi yaparak değil daha bir çok işte evden çalışarak para kazananlar arasına sizlerde girebilirsiniz. Evde yapacak olacağınız bu işte hiç bir zorluk yoktur. Günde ayıracağınız bir kaç saat ile ayda oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Evde pişmaniye paketleme işini alırken sizlerden herhangi bir iş tecrübenizin olup olmadığı sorulmamaktadır. Sadece sizden istenilen işi zamanında ve eksiksiz olarak yaparak istenmektedir.

İş paketleme işi olduğu için dikkat etmeniz bazı noktalar vardır. Bu paketleme işi de yiyecekle alakalı olduğu için birinci uyarımız çalışacağınız alanı temiz bir yer olarak ayarlamanız gerekmekte. Evlere ek iş veren firmaların bir çoğu temizlik ve hijyen konusunda taviz vermemektedir. Nitekim insan sağlığı başta geldiği için firmalar prestij kaybına uğramak istemezler. Diğer bir uyarımız ise paketleme işlerinde özellikle de paketleme işini yapıyorsanız paketlemiş olduğunuz ürünlerin paketlemesini doğru bir şekilde yapmanız olacaktır.

Yeni İlan:  Fason İş Veren Firmalar

Bir çok firma paketleme için sizlere nasıl ve ne şekilde paketleme olacağına dair bilgilendirmek yapmakta, paketleme işi için gerekli olan malzemeleri gönderirken paketlemenin nasıl olacağına dair bilgilendirme notunu aralarına koymaktadır. Sizlerde bu bahsettiğimiz iki kurala uyarsanız tek yapmanız gereken çokça paketleme işi yapmak olacaktır. Evde pişmaniye paketleme işini evde kendiniz yapabileceğiniz gibi kendi çalışma gruplarınızı da oluşturarak paketleme işlerini alabilir daha çok ve daha hızlı bir şekilde işi teslim ederek kazancınızı alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Mart 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Pişmaniye Paketleme İşi (7 Yorum)

  1. kocaeli izmit kuruçeşmede oturuyorum gurbum yok tekim işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.