Evde Leblebi Paketleme İşi

Evde Leblebi Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak artık günümüzde diğer işler gibi sıradan bir hale geldi. Aktif olarak çalışmayan kadın, erkek herkesin evde yapabileceği bir çok ek iş ilanı mevcut olup, evde ek iş veren firmalar aracılığı ile bu ek işleri alarak, kendi belirlemiş oldukları saatler verilen işleri yapmak artık çok kolay.

Bu yazımızda evde ek iş olarak yapabileceğiniz ek iş ilanlarından birisi olan evde leblebi paketleme işi hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bu işi hemen hemen herkes yapabilir. Oldukça kolay olan evde leblebi paketleme işi sizleri çok fazla yormayan bir ek iştir. Başta ev hanımları olmak üzere çalışmayan erkekler, üniversite okuyan öğrencilerimiz bu ek işi alarak evlerinde bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirler.

Evde Leblebi Paketleme İşini Nasıl Yapabilirim?

Hiç iş tecrübeniz olmasa dahi bu işi alarak ek gelir kazanabilirsiniz. Evde ek iş yapmak isteyen ev hanımlarımızda bu işi çok kolay bir şekilde yapabilir ve boş zamanlarını bu ek işi yaparak değerlendirebilir ve paketlediği ürün sayısına bağlı olarak da ek gelir kazanabilirler. Bu iş tam size göredir ve hiçbir çekinceye yapamama ihtimalini aklınıza bile getirmeyin. Kendinize güvenin bu iş tam size göre.

Başlarda söylediğimiz gibi evde leblebi paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Bu işi yapabilmek için evde ek iş ilanları veren firmaları bulmalı ve bu ek iş ilanına başvurmanız yapmanız gereken ilk adımdır. Yazımızın altında yer alan ” Evde Ek İş Başvuru Formu ” aracılığı ile bizlere bilgilerinizi bırakabilir, evlere ek iş veren firmaların sizlere daha hızlı ve çabuk bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evlere ek iş veren firmalar ile anlaştığınız vakit firma sizlere çuvallar içerisinde leblebileri evinize kadar ulaştırır. Leblebinin yanında sizlere aynı zamanda paketleme yapabilmeniz için gerekli olan tüm materyalleri de gönderir. Siz bu aşamada hiçbir şekilde firmaya bir ücret ödeme zorunda değilsiniz. İşi veren firma sizlere paketlemede her bir pakete kaç gram leblebi olacağını söyler. Sizlerden de bu gramlara uygun olacak şekilde size gönderilen paketlere bu leblebiyi koymak ve paketlemiş olduğunuz her bir paketi üzerine bir etiket yapıştırmanız bu iş için yeterli olacaktır.

Yeni İlan:  Evde Çelik Çivili Krose Paketleme İşi

Ek iş veren firmalar sizlere bu iş için paket başına ödeme yapmaktadırlar. İş size geldiğinde teslim süresine kadar ne kadar çok paketleme işlemi yaparsanız geliriniz de bir o kadar artacaktır. Evlere ek iş veren firmalar, evde leblebi paketleme işi için paketleme başına 25 kuruş ile 20 kuruş arasında bir fiyat vermektedir. Günde 100 adet leblebi paketlediğinizi düşünürsek en kötü 100 * 0,20 den 20 tl yapmaktadır. Sizlerin çabukluğu ile paketleme sayısını arttırdığınız da ise günlük kazancınız daha çok artacağı için aylık olarak 1.200 tl ye kadar hatta daha fazla kazanabileceksiniz.

Evde Leblebi Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş olarak yapmak istediğiniz ek iş ilanları için evde ek iş ilanı veren firmaları bulmalı ve vermiş oldukları ilanlara başvurmanız gerekmektedir. Bu yüzden sizler de ek iş yaparak ek gelir kazanmak istiyorsanız ve evde leblebi paketleme işi ile para kazanmak için yazımızın altında yer alan ” Evde Ek İş Başvuru Formu ” üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Leblebi Paketleme İşi (31 Yorum)

  1. merhaba. boluda yaşıyorum full time bu işi yapabilirim.günde 500 paket ve daha fazlasını yapıp ayda normalden daha az para alabilirim.ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim. 05457237953

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.