Evde Kutu Katlama İşi

Evde Kutu Katlama İşi

Son zamanlarda evlere ek iş veren firmalar ve evde ek iş yapmak isteyen insanların sayısı oldukça artmış bulunmaktadır. Büyük şehirlerde müşteri siparişlerine yetişmek isteyen firmalar ürünlerini hızlı ve daha pratik bir şekilde yaptırmak için evde ek iş ilanları vermektedir. Bugün evde ek iş ilanı veren firmalardan evde kutu katlama işi hakkında bilgi vereceğiz.

Bir işte çalışmıyor ve ek gelir kazanmak istiyorsanız, ev hanımı iseniz ve bir çok boş zamanının varsa bu iş tam sizlere göre. Evde kutu katlama işi yaparak sizlerde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Evde ek iş yaparak nasıl para kazanılır bunun hakkında bilgi verelim.

Özellikle ev hanımlarının bir numaralı iş tercihi olan evde ek iş yapma, ek iş ilanı veren firmalar tarafından size uygun bir iş verilerek, belirli bir zamanda size verilen ekipmanlar ile iş veren firmaların istedikleri şekilde işi yapıp teslim etmenizdir. İşi aldığınızda bütün ekipmanlar ve araçlar ek iş ilanı veren firmalar tarafından sizlere direkt ya da kargo yolu ile gönderilmektedir. Sizlerden istenen tek şey paketleme işini zamanında teslim etmek ve karşılığında da emeğinizin hakkını almanız olacaktır.

Evde ek iş yapmak isteyen bir çok kesimin aklında ilk soru olarak bu ek iş bana ne kadar kazanç getirecektir? şeklindedir. Bu yüzden ilk olarak sizlere evde kutu katlama işinden ne kadar para kazanabileceğinizi söyleyelim.

Evde Kutu Katlama İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Öncelikle evde kutu katlama işi yapmak isteyenlerin işin nasıl yapıldığına dair bir fikirleri olmalıdır. Bu yüzden işi almadan önce iyi bir araştırma yapın ki işi aldığınızda zaman sınırlaması olmadan almış olduğunuz işi tamamlayın.

Yeni İlan:  Evde Ek İş - Tel Toka Paketleme

Her ek iş ilanında olduğu gibi firmaların bu iş için size ödeyeceği para sizin yapmış olduğunuz paketleme kadar olacaktır. Firmadan firmaya değişmekle beraber paketlemenin tanesi 25 kuruş olabiliyorken kimi zaman da 50 kuruş gibi bir miktarda olabiliyor. Bu yüzden işi almadan önce firma sizlere tane pakete ne kadar kazanç vereceğini bildirmektedir. Sizler de yapabileceğiniz kadar paketleme yaparak daha çok para kazanabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmaların öncelikle işi vereceği kişilerin elinin yatkın olmasını istemektedir. Kaliteli iş çıkarabilmeniz iş veren firma için birinci derecede önemlidir. Günlük olarak 100 – 150 adet kutulama yaptığınızda aylık kazancınız 750 tl ye kadar gelmektedir. Bu fiyat dediğimiz gibi ek iş veren firmalar tarafından belirlendiği için kazancınız daha çok da olabilecektir.

Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar

Sizlerde evde ek iş yaparak, evinizin bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız yazımızın altında bulunan “ Evde Ek İş Başvuru Formu ” nu doldurmanız yeterli olacaktır. Herkese bol kazançlar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Kutu Katlama İşi (11 Yorum)

  1. Yıllarca eğitmenlik yaptım… Kreş ve anaokullarında … Ve eşimde ayrıca benim gibi eğitimci … Evde yapabileceğimiz iş konusunda sizlerden yardım talep ediyorum..

  2. Bursa’da oturuyorum.Dikkatli ve disiplin sahibi birisi olmam yapacağım işin düzenli olmasını sağlayacaktır. Olumlu dönüş yaparsanız sevinirim

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.