Evde Kokulu Sabun Yapma İşi

Evde Kokulu Sabun Yapma İşi

Günümüzde birçok insanın ilgi odağı olan kokulu sabun yapma işi kolay olduğu kadar da eğlencelidir. Birçok çeşitleri olan kokulu sabun, değişik kalıpları sayesinde istenilen her şeyi yapmada yardımcı oluyor. Bu iş düşünüldüğü kadar zor olmamakla beraber, kolay öğrenip kazanca da rahatlıkla dönüştürülebilir. Kokulu sabun yapmayı internetten de öğrenebilirsiniz yada Milli Eğitimin açmış olduğu kurslara katılarak da öğrenebilirsiniz. Çok zevkli olan kokulu sabun ev hanımlarına ek kazanç da sağlayarak eşlerine katkıda bulunmalarına yardımcı oluyor. Günümüzde çok istek gören kokulu sabun girişken bayanlarımız sayesinde hayal gücünü de ortaya koyduktan sonra harika işler çıkarmaktadırlar.

Kokulu Sabun Yapmak İçin Neler Gerekli 

  • Sabun
  • Değişik sabun kalıpları
  • Eritmek için kap
  • Dondurma çubuğu(karıştırmak için)
  • Renklendiriciler
  • Esanslı kokular
  • Süslemek için tül, mıknatıs, yapıştırıcı silikon, kurdele

 Kokulu Sabun Nasıl Yapılır

Bir kaba göz kararı kadar sabun konulur. Ocağın altı yakılır. Benmari usulü sabunun erimesi beklenir. İsteğe bağlı renk ve koku da katılarak erimiş sabun kalıba dökülür ve soğuması beklenir. Soğuyan sabun kalıptan çıkarılır ve isteğe göre süslenir.

Kokulu Sabun Ek Kazanca Nasıl Dönüştürülür

Günümüzde ev hanımlarının ek gelir kazanmak, eşlerine destek olmak, pazar paralarını çıkarabilmek için yapmak istedikleri birçok iş var. Bunlardan biri de kokulu sabun. Ev hanımlarımızın mükemmel el becerileri sayesinde yapamayacakları hiçb irşey yok. Yaptıkları kokulu sabunları ticarete dönüştürmek onlar için hiç zor değil. İnternetin sık kullanıldığı bu zamanda, kadınlarımız gerek belli bir sosyal medyada sayfa açarak, gerek kendilerine ait satış yapabileceği bir blog sitesi kurarak yada çevresinin vermiş olduğu destekle harika satışlar yaparak bütçelerine katkıda bulunabilirler.

Kazançlarını elde ettikçe kendilerine daha da güvenir ve daha emeğinin karşılığını aldıkça daha güzel işler çıkarmak için hırs yaparlar. Bu da işlerinin daha hızlı büyümesine sebep olur. Çevreden aldıkları olumlu yorumlar insanların yaptıkları işe devam etmeleri için çok önemlidir. Özel günlere, doğum günlerine, sevgililer gününe ve anneler gününe özel işler çıkararak birazda sabır ve emek katarak yoğurduğunuz işlerin karşılığı için boş durmak yok. Başkaları yapıyorsa, başarıyorsa siz niye başaramayacaksınız ki?

Yeni İlan:  Evlere İş Gönderen Firmalar
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Kokulu Sabun Yapma İşi (3 Yorum)

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.