Evde Kokulu Mum Paketleme İşi

Evde Kokulu Mum Paketleme İşi

Herkese merhabalar. Bugün yeni bir evde ek iş olan evde kokulu mum paketleme işi  hakkında bilgi vermeye çalışıcağız. Marketlerde gezerken gözüne çarpmıştır mumlar. Etiketlerinde kokmuş yazmaktadır. Bu kokmuş yani kokulu mumları almak isteyen bir çok insan mevcuttur.  Kokulu mumlar için çok değişik kokular bulunmaktadır. Vanilya, lavanta kokuları gibi.  Durum böyle olunca ve kokulu mum almak isten ya da kokulu mum hediye etmek isteyen kişilerin çok olması kokulu mumlara rağbeti artırmaktadır. Firmalar her ne kadar kokulu mumları makineler ile paketliyor olsa da siparişlere yetişmek de zor olmaktadır. Bunun için de kokulu mum üreten firmalar işleri ve imalatı yetiştirebilmek için evde ek iş olarak kokulu mum paketleme işini vermektedir.

 

Evde Kokulu Mum Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evinizde hiç zorlanmadan bu işi yapabilirsiniz. Bu iş sizi çok yormayan bir iştir. Herhangi bir mesai saatiniz yoktur. İstediğiniz zaman da istediğiniz her yerde evde kokulu mum paketleme işini alarak aile bütçenize ek gelir katabilirsiniz.

Evde kokulu mum paketleme işini verecek olan firmalar ile anlaştığınız da , firmalar sizlere paketler halinde bu kokulu mumları ve bu kokulu mumları paketlemek için gerekli olan paket ambalajlarını size teslim ederler ve belirli bir süre sonra almak şartı ile sizinle sözleşme yaparlar. İşi alan sizler de bu belirtilen süre içerisinde kokulu mumları bu paketlerin içerisini koyarak satışa hazır hale getireceğinizin sözünü verirsiniz.Dikkat etmeniz gerek bu işi alırken firmanın sizlere bu paket ambalajların içerisine kaç adet kokulu mum konulmasını söyledi ise sizlerde paketlerin içerisine o adet kadar kokulu mum koymalısınız.

İşi veren firma yetkilisi, kutu içeriklerinde 10 adet kokulu mum olacak demiş ise lütfen sizler de bu adet kadar paketleme yapınız. İşi bir an önce bitirmek için fazladan kokulu mum koymamanız sizin için iyi olacaktır. Aksi halde fazladan konulmuş olan bu mumlar alacağınız ücretten kesilebilir bizler sizlere bu konuda bir kez daha uyarıda bulunmak istiyoruz çünkü o kadar emek vererek yaptığınız işin karşılığını almanızı istiyoruz.

Yeni İlan:  Rüzgar Gülü Yapımı İşi

 

Evde Kokulu Mum Paketleme İşini Veren Firmalar Hangileridir?

Normal bir iş yerinde normal bir maaş karşılığında çalışmayan ev hanımları, emeklilerimiz ve ailesinden ve memleketinden uzakta olan üniversite öğrencilerimiz bütçelerine ek gelir kazandırmak için evde ek iş yapabilir ve bu sayede ek bir bütçe oluşturabilirler. Evlere ek iş veren firmalar, internet üzerinden ek iş yaptırabilmek için çalışacak eleman aramaktadırlar. Evde kokulu mum paketleme işi veren firmalar da gerek internet üzerinden olsun gerekse de afiş ilanlar şeklinde işleri yaptırabilecek kişileri aramaktadırlar. Sizler de internet üzerinden evde kokulu mum paketleme işi veren firmalar ve evde ek iş veren firmalara başvurarak evinizde ek iş yapabilirsiniz.

Yine bulunduğunuz şehir ve şehirlere bağlı iş bulma kurumları, internet üzerinden evde ek iş yapmak isteyenleri bu tarz işler için yönlendirme yapmaktadırlar. Sizler de bu işi başvuru yapmadan önce, bu iş için yeterli vaktinizin olup olmadığına karar vermelisiniz. Bu tarz işlerde firma yetkililerinin sizlere vermiş oldukları süre zarfından işleri teslim etmeniz ve paranızı da iş bitiminde almanız gerektiğinden dolayı bu iş için yeterli vakit harcayıp harcamayacağınızı bilirseniz mağdur duruma ne siz ne de firma yetkilisini düşürmeden bu işi halledebilirsiniz.

Evde kokulu mum paketleme işine başvuru yapabilmeniz için, internet üzerinde ve sitemiz üzerinden evde ek iş veren firmaları, evde ek iş ilanlarını aramalısınız, şehrinizde bu işlere yönlendiren kurumlara başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Sizlere daha önce bu şekilde evde iş yapmanız büyük avantaj sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden bulunan ” Evde Ek İş Başvuru Formu ” alanından gerekli bilgilerinizi doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Mail adresi ve diğer iletişim bilgilerinizin doğru olarak doldurmuş olduğunuzdan lütfen emin olunuz. Sizlere ulaşılabilmesi için bu bilgilerin doğru olması gerekmektedir.

Yeni İlan:   Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Kokulu Mum Paketleme İşi (22 Yorum)

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.