Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi

 Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi

Günümüzde geçinmenin zor olması hepimizin ortak derdi. Çoğumuzun aldığı aylık maaş ailemizi hatta kendimizi bile geçindirmeye yetmiyor. Siz de gerek sosyal medyada, gerek dışarıda çok fazla boş vakit harcadığınızı düşünmüyor musunuz? Akşamları ek işveren firmalardan ek iş alarak gerçekten hatırı sayılır miktarda rakamlar kazanmak mümkün.

Firmaların Sunduğu Evde İş İmkânları

Gelin sizde boş vakitlerinizi firmaların size sunmuş olduğu ek işlerle değerlendirin ve ek bir geliriniz olsun. Geleceğinizi sağlama alın. Boş vakitlerinizi para kazanarak değerlendirin. İster ailenizle, ister komşularınızla, ister tek başınıza keyifli vakit geçirerek aylık asgari ücrete yakın bir meblağ kazanmak mümkün.

Her ek iş ilanının sizlere bir maddi fırsat olduğunu unutmayın. Piyasada birçok sahte ek iş ilanı mevcut. Ek iş ilanlarına göz gezdirirken bunu göz önünde bulundurun. Peki ek iş yaparak nasıl ek gelir sahibi olacağız? Evlere ek iş vermek isteyen firmalar internete ilan vermeyi tercih ederler. Sizde internetteki ek işveren firmaların iş teklifi reklamlarını takip ederek ek gelir sahibi olabilirsiniz. Evde ek gelir kazanmanın birçok yolu olduğunu söyledik. Bunlardan biri de evde kilitli poşet paketleme işi olduğunu söyleyelim. Bu işi yaparak hatırı sayılır gelirler elde etmek mümkün. Peki evde kilitli poşet paketleme işi nasıl yapılır?

Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi nasıl yapılır?

Evde kilitli poşet paketleme işi eve iş dağıtan firmalar sizlere paketleme lastiği ve 6’ ya 11 uzunluğunda kapalı poşetler verecek ve sizler bunları 200’erli şekilde paketleyeceksiniz. Bu paketlediğiniz ürünler tahmini olarak 10 ile 15 lira arasında satılmaktadır.

Size her poşetlediğiniz gruptan kalan pay 3 ile 3,5 lira arasında olacaktır. Net fiyatlar işveren firma tarafından size aktarılacaktır. Bu sayede sizde evde kilitli poşet paketleme işi yaparak  hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz. Bu işi ailenizle yardımlaşarak yapmanızı öneriyoruz. Ailenizle bu işi yaparak daha iyi gelirler elde edebilirsiniz. Ailenizin fertlerine ayrı ayrı sorumluluk vererek kazancınızı arttırabilirsiniz. Sadece dikkat edeceğiniz nokta poşetleri sağlam bir şekilde paketlemek olacaktır.

Yeni İlan:  Evde Pişmaniye Paketleme İşi

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

 Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi (2 Yorum)

  1. İzmir.de oturuyorum. Bu işi yapabilirim. İhtiyacım var. İstediğiniz gibi itina ile yaparım. Yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.