Evde İş Arıyorum

Evde İş Arıyorum

Herkese merhabalar. Bugün sizlerle yeni bir yazımızla beraberiz. Aktif olarak herhangi bir iş yerinde çalışmayan, evde boş zamanını değerlendirmek isteyen bir çok ev hanımı bulunmaktadır. Durum böyle olunca bu boş vakitlerin değerlendirilmesi ve bunun sonucunda da bir ek gelir kazanabileceğinizi söylesek ne dersiniz?

Çeşitli nedenlerden dolayı bir maaş ve sosyal haklar karşılığında bir iş yerinde çalışmayan, çalışamayan bir çok vatandaşımız mevcut. Gerek çocuklarına bakan ev hanımları gerek sağlık sorunlarından dolayı bir iş yerinde çalışamayan kişiler olsun. Bu yazımızda sizlere internet üzerinden bir çok kişinin evde ek iş yaparak para kazandığını ve geçimlerinin bir çoğunu bu ek işler ile yapan vatandaşlarımız bulunmakta. Eğer sizlerde evde ek iş yapmak ve geçim durumunuzun iyileşmesini istiyorsanız sizlere söyleyeceğimiz ek iş ilanları ile sizlerde aylık olarak belirli bir miktar para kazanabileceksiniz.

Evde İş Arıyorum Hangi İşleri Yapabilirim?

Evinde boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyor ve bunun karşılığında da para kazanmak istiyorsanız bu yazımızda evinizde yapabileceğiniz ek işleri sizlerle paylaşıyoruz. Ev hanımlarının ağırlıklı olarak yapmış oldukları evde ek işler ile aylık olarak çok iyi miktarlarda para kazananların olduğunu söylemeliyiz.

Gelelim evde ek iş olarak yapabileceğiniz işlere. Sizlerde bu belirtilen işleri evinizde kendiniz ya da bir ekip kurarak yapabilirsiniz.

  1. Tel Toka Paketleme İşi : Kadınların sıkça kullandığı ürünlerden birisi olan tel toka paketleme işi yaparak ayda 500 tl ye kadar bir ek gelir kazanabilirsiniz. Tel toka paketleme işi veren firmalar sizlere tokaları çuvallar içerisinde gönderir ve sizlerden yine sizlere gönderecekleri toka paketlerine bu tokaları belirtilen sayı kadar koyarak paketlemenizi isterler. Paket başına sizlere belirledikleri bir ücret ödemeyi kabul ederler. Paketleme bittiğinde kaç adet paket yaptıysanız o kadar paket başına paranızı alabilirsiniz.
  2. Poşet Dosya Paketleme İşi : Çok fazla yorulmadan ve emek harcamadan yapabileceğiniz işler arasında poşet dosya paketleme işi gelmektedir. Poşet dosya paketleme işi veren firmalar ile görüşüp anlaştığınız da firmalar işi nasıl yapacağınıza dair sizleri bilgilendir ya da sizlere bir kılavuz vererek paketleme işini nasıl yapılacağı o kılavuz üzerinde yazar. Sizlere göderilen poşet dosyaları belirli adet ve düzen içerisinde paketlemeniz istenir ve iş bittiğinde teslim alamaya geldiklerinde anlaştığınız parayı sizlere öderler.
  3. Çocuklar İçin Oyuncak Yapımı : Hepimiz biliyoruz ki oyuncaklar çocuklarımız için olmazsa olmazlardandır. Oyuncak oynayarak büyüyen hiçbir insan neredeyse yoktur. Eski yıllara nazaran gelişen teknoloji ile oyuncalara artık ulaşmak çok zor değil. Yapacağınız bu oyuncalara elinizin yatkın olması yeterlidir. Sizlere belirli modelde yapılacak oyuncakların malzemeleri kargo ile gönderilir. Bu malzemeleri nasıl bir araya getireceğiniz de yine sizlere gönderilir ve sizlerden örnek oyuncak gibi malzemeleri kullanarak oyunları yapmanız istenir.
  4. Boncuk İşi : Son zamanlarda en çok tercih edilen ve yapılan işlerin başında gelen boncuk paketleme işi, gerek kıyafetlerde olsun gerekse de süs eşyaları ve ev dekorasyonlarında olsun çok büyük alanda kullanılmaktadır.  Evde boncuk paketleme işi yaparak para kazanmanız oldukça kolaydır. Evde boncuk paketleme işi eğer çocuğunuz varsa sizlerin için biraz zahmetli olacaktır. Bu yüzden bu işi yapacağınız alanda çocuklarınızın görmemesi iyi olacaktır boğazlarına kaçabilir. Evlere ek iş veren firmalar ile görüşerek boncuk paketleme işini alabilir ve ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz.
  5. Sabun Paketleme İşi : Bir diğer evde ek iş olarak yapabileceğiniz işlerden birisi de sabun paketleme işi olacaktır. Evde sabun paketleme küçük firmaların tercih ettiği iş olsa da paket başına verdikleri ücret düşünüldüğünde evde zahmetsiz ve kolay şekilde yapılacak işler arasında yer almaktadır. İşi veren firmalar kalıplar halinde sizlere sabunları yollar ve sizlerden size gönderilen paketlerin içerisinde 6 adet olacak şekilde koymanız ve paketini güzelce katlamanızı isterler. Yapacağnız iş basittir. Her bir paket başına para verdikleri için ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok kazancınız olacaktır.
Yeni İlan:  Evde Leblebi Paketleme İşi

Evet yukarıda 5 madde halinde evde iş arıyorum yazımı için yapabileceğiniz evde ek iş ilanlarından bahsettik. Bu iş ilanları sizler için çok büyük zahmet gerektirmeyen fakat parça başına veya paket başına alacağınız paranın çok olacağı iş ilanlarıdır.

Evlere ek iş veren firmaların sizlere daha hızlı ve kolay ulaşabilmesi için yazımızın altında bulunan ” Evde Ek İş Başvuru Formu ” üzerinden gerekli bilgileri bizlere gönderebilir ve evde ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde İş Arıyorum (8 Yorum)

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.