Evde Ihlamur Paketleme İşi

Evde Ihlamur Paketleme İşi

Evdeyken boş zamanınız çoksa ve bu boş zamanlarınızda hiçbir şey yapmadan öylece zamanın geçmesini bekliyorsanız sizlere çok güzel haberlerimiz var. Ülkemizde ve diğer ülkelerde de olmak üzere belirli nedenlerden dolayı aktif olarak bir iş yerinde çalışamayan insan sayısı oldukça fazladır. Özellikle de çalışmayan kesimi ev hanımları büyük çoğunluğu oluşturmaktadır.

Sosyal medya ve internetin son nimetlerinden artık sizler de yararlanabilecek, evinizde oturduğunuz yerden ek iş yaparak zamanınızı değerlendirerek hem zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak hem de yapacağınız ek işler karşılığında para kazanabileceksiniz.

Son zamanların en gözle işlerinden birisi olan evde ek iş yapma, evlere ek iş veren firmalar tarafından özenle hazırlanmasını istedikleri işleri evlerinde yapabilecek kişilere yaptırmayı istemektedirler. Müşterilerinin siparişleri üzerinde bunu daha hızlı ve kolay şekilde yapabilmek için de insan gücüne ihtiyaç duymakta ve verecekleri işleri evlerde boş zamanını değerlendirmek isteyen ev hanımları başta olmak üzere yaptırmak istemektedirler.

Bu ek işlerden bir tanesi de evde ıhlamur paketleme işi olarak yapılması istenmektedir. Evde yapılabilecek bu ek iş kadın erkek fark etmeden herkesin yapabileceği bir iştir.  Kış aylarının vazgeçilmezi olan ve hastalara şifa olan doğa mucizesi ıhlamura olan talepler üzerinde evde ek iş veren firmalarda sizlere evde ıhlamur paketleme işini sunmaktadır. İşletmeler ve firmalar için paketleme işleri zaman aldığından dolayı kış aylarında hastalıklarında artış göstermesinden ötürü ıhlamur tüketiminin artmasından dolayı işletmeler paketleme işine zaman ayıramadıkları için bu paketleme işini evde yaptırmayı istemektedirler.

Evde Ihlamur Paketleme İşini Nasıl Yapabilirim?

Evlere ek iş veren firmalar ile anlaştığımız da evde ıhlamur paketleme işi için kullanılacak olan tüm ekipmanlar işletmeler tarafından sizlere temin edilir. Kullanılacak olan malzemeler: kilitli poşet ya da poşet, zımba ve ıhlamur çuvalları şeklinde olacaktır. Ek iş veren firmaların sizlerden istediği haftalık ya da günlük şekilde paketleme olacaktır. Paketlediğiniz ıhlamurların gramajlarıda 50 – 100 gram arasında olacak şekilde ya da kendi belirledikleri gramajlar şekilde paketlemeniz istenmektedir.

Yeni İlan:  Lastik Toka Paketleme İşi

Evde Ihlamur Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde ıhlamur paketleme işini aldığınızda, ilgili firma sizlere günlük ne kadar, haftalık ne kadar paketleme isterse sizlerinde o doğrultuda paketlemesi gerekir. Haftada ya da günlerde sizlerden kaç adet paketleme istedi ise sizlerinde geliri de o paketleme adedine göre olacaktır.  Ek iş veren firmalar genel olarak paket başına 25 kuruş ya ad 50 kuruş arasında ödeme yapmaktadırlar. Eğer sizlere haftada 1000 adet paketleme yapacak olursanız, haftalık olarak alacağınız para da 250 ya da 500 tl ye kadar çıkmaktadır.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalar Hangileridir?

Sizlerde evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, yazımızın altında yer alan ” Evde Ek İş Başvuru Formu ” üzerinden gerekli bilgilerinizi doldurarak bizlere göndermeniz olacaktır. Sitemizde bulunan tüm iş imkanlarından faydalanabilmek için ve anlık olarak takip etmek için bizleri takip etmeye devam edin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Ihlamur Paketleme İşi (11 Yorum)

  1. Mersinde oturuyorum üniversite bitti iş bulamadım bu işe ihtiyacım var 2 kişilik ekibim var teşekküler.

  2. Ankara’da oturuyorum engelliyim evim kira zor durumdayım, evde paketleme işi yapmak istiyorum 3kişilik ekibim var. Yardımcı olursanız sevinirim…

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.