Evde Fiyonk Paketleme İşi

Evde Fiyonk Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyenler için günümüzde birçok iş seçeneği mevcuttur. Bu işleri yaparak kazanç elde eden kişiler düzenli olarak yaptıklarında ciddi kazanç elde edebilirler. Günümüzde evde piyonk işi yapmak ciddi oranda talep gören işler arasında yer almaktadır. Bu işi yaparak gelir elde etmek için siz de internet üzerinden firmalardan alınan paketleme işleri için bilgi alabilirsiniz. Bu tür işlerin içinde en çok tercih edileni paketleme işi olmaktadır. Paketleme işleri genel olarak her ilde firmalar tarafından evlere gönderilerek verilmektedir.

Paketleme İşi Nedir?

Paketleme işi, her sektörden firmalar tarafından evlere gönderilerek, paketlenen ürün başına ücret alınarak yapılan bir iş olmaktadır. Bu tür işlerin yapımı sizin el pratikliğinize göre değişmektedir. Paketleme işleri içinde en çok fiyonk paketleme olmaktadır. Fiyonk paketleme, firmanın çalışanına getirdiği malzemeleri kullanarak yapıldığı iştir. Fiyonk paketleme işi oldukça basittir ancak bu işi zevkli hal getirmek ya da daha çabuk yapmak tamamen kişinin el çabukluğuna göre değişiklik göstermektedir.  Anlaştığınız firma sizi denemek amaçlı sizden ilk olarak az paketleme yapmanızı istemektedir. Ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar fazla iş almanız şirket tarafından sağlanmaktadır. Paketleme işini çok yapmanız demek de sizin bir o kadar para kazanmanız demektir. Öğrencilerin çoğu bu iş sayesinde kendi masraflarını sağlayabilmektedir. Hatta çoğu insan bu tür işler sayesinde aylık para bile kazanabilmektedirler.

Fiyonk Paketleme Nasıl Yapılır?

Fiyonk paketleme işinde çalıştığınız firmanın size malzemeleri vermesiyle başlanmaktadır. Firma sizlere düz ya da desenli birbirinden farklı kurdeleler getirmektedir. Bu kurdelelerden fiyonk yaparak kesiyorsunuz. Daha sonra firmanın sizlere verdiği sayıya ulaştığınız zaman yapılan fiyonkları paketleyerek firmanın size verdiği süre dahilinde bitirerek işleri teslim ediyorsunuz. Bazı firmalar bu tür fiyonkları hazır halde getirmektedir. Firma size pakette kaç ürün olması gerektiğini söylemektedir. Bu şartlar doğrultusunda iş yapıyorsunuz. Hazır gelen fiyonklarda işiniz daha kolay olduğu için kısa sürede eliniz alışır ve daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Gününüzde fiyonk paketleme ile kazanç elde etmek için siz de firmaları araştırabilirsiniz.

Yeni İlan:  Fason İş Veren Firmalar

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Fiyonk Paketleme İşi (7 Yorum)

  1. merhaba ben Sultangazi Habipler de oturuyorum bende iş istiyorum daha önce paket leme ve etiket işi yapmıştım
    Lütfen banada iş verin

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.