Evde Ek İş – Tel Toka Paketleme

Evde Ek İş – Tel Toka Paketleme

Bir aileyi geçindirmek öyle çok kolay bir iş değildir. Günümüz şartlarını göz önüne aldığımızda evliyseniz ve de çocuklarınız varsa evde tek bir kişi çalışıyorsa geçim sıkıntısı yaşamanız çok olağan bir durumdur. Ekonomik olarak zor günler içerisinde geçen sadece siz değil, sizler gibi ailesini geçindirmeye çalışan çok büyü bir kesim vardır. Eve tek maaş girmesi ve yaşam standartları göz önüne alındığında tek maaş ile bir ailenin geçinmesi oldukça zor bir durumdur hele ki bu aile asgari ücret ile geçinmeye çalışıyor ise daha da bir zor durum olarak cereyan etmektedir.

Günümüzde ev hanımları da yukarıda bahsetmiş olduğumuz geçim sıkıntısını girebilmek için ellerini taşın altına sokmakta ve kendilerinin becerileri ve kabiliyetleri içerisinde yapabilecekleri işleri yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaya başlamışlardır. Özellikle de büyük şehirlerde yaşayan ev hanımları rahat bir yaşam sürmek, eşlerinin bir ayda çalışıp didinerek almış olduğu maaşına ek bir gelir daha ortaya koyabilmek için çok yoğun bir çaba göstermektedirler. Durum böyle olunca da başta bir işte çalışmayan, herhangi bir şekilde bir iş yerinden maaş almayan ev hanımları olmak üzere üniversite öğrencisinden emeklisine kadar herkes evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmekte ve evlere ek iş veren firmaların sunmuş oldukları evde ek iş ilanlarını almak istemektedirler.

Evde ek iş ilanlarından bir tanesi de evde tel toka paketleme işidir. Bu iş ev hanımlarının yapmak istedikleri ve yoğun bir iş talebinde bulundukları evde ek iş ilanlarından bir tanesidir. Özellikle kadın kuaförlerinde oldukça sık kullanılmakta olan tel toka, kadınların saçlarını boyatırken kullanılmaktadır. Saç boyama işinde tel tokanın her bir yanı boya olduğu için tek kullanım olarak kuaförlerde yer almaktadır. Tek kullanımlık olduğu içinde tel tokaya olan ihtiyaç her geçen gün daha fazla artmaktadır.

Yeni İlan:  Poşet Dosya Paketleme İşi

Tel Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Sadece kadın kuaförlerinde kullanılmakla sınırlı olmayan tel tokalar, bu işi yapan dağıtıcı firmalar aracılığı ile paketler halinde de satılmaktadır. Durum böyle olunca da seri üretim ile üretilmiş ve üretilecek olan tel tokaların satışa hazır bir hale gelebilmesi ve müşterileri ile buluşabilmeleri için tel tokaları paketlemek için firmalar paketleme işi için elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

Tel toka paketleme işi sizlerin çok çabuk ve kolay bir şekilde yapabileceği evde ek iş ilanlarından bir tanesidir. Evlere ek iş veren firmalar bu tel tokaların paketlenmesi için ek iş ilanı vermektedirler. Bunun içinde evlere ek iş ilanı veren firmaların öncelikle çalışmak isteyecekleri gruplarında başında evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları gelmektedir.

Tel tokaların paketlenmesi işinde, evlere ek iş veren firmalar ile anlaştığınız da paketleme işlemi için gerekli olabilecek bütün malzemeler kapınıza kadar gelmekte ve sizlere teslim edilmektedir. Yapmanız gereken işlem ise size teslim edilen koliler içerisinde yer alan tel tokaları sizlere paketler halinde gönderilen ve tel tokalar için üretilmiş olan özel paketlerine firmaların sizlere söyleyeceği kadar tel tokayı koyarak paketleme işini bitirmeniz olacaktır. İşte yapacağınız tek işlem budur ve sizlerden ekstra olarak herhangi bir ek iş istenmez.

Her bir paketi özenle ve düzenli bir şekilde, firmanın size söylediği toka adeti kadar paketlediğiniz zaman, sizlerden bu paketleri almaya geldiklerinde kazanacağınız para firmaların sizlere her bir paketleme başına verdikleri ücret çarpı sizin toplamda yapmış olduğunuz paket sayısı olacağından ne kadar çok paketleme işi yapmış olursanız teslimat sırasında da alacağınız para ona göre olacaktır. Düzenli olarak bu işi yapmakta olan ev hanımlarının aylık en az 1.200 – 1.500 tl kazandığını söylemeliyiz.

Yeni İlan:  Evde Kutu Katlama İşi

Tel Toka Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz ek iş ilanlarından birisi olan ve getirisi aylık olarak çok iyi olan ek iş tel toka paketleme işini evinde müsait olan ve boş zamanlarını değerlendirip hem de para kazanmak isteyen herkes yapabilir. Günlük olarak ne kadar zaman ayıracağınız tamamen size kalmış bir durumdur. İster kendiniz tek başınıza yapın isterseniz de kendinize bir grup oluşturarak bu işi alarak grubunuzla beraber yapın.

Tek Toka Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş ilanı, evde ek iş fikirleri arasında yer alan tel toka paketleme işini evlere ek iş veren firmalar vermekte ve siz değerli ziyaretçilerimizin bu firmalar ile iletişime geçmesini kolaylaştırmak için yazımızın altında bulunan  ” Evde Ek İş İlanı Başvuru Formu ” üzerinden gerekli bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Ek İş – Tel Toka Paketleme (14 Yorum)

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.