Evde Cetvel Seti Paketleme İle Para Kazanmak

Evde Cetvel Seti Paketleme İle Para Kazanmak

Evlere verilen paketleme işleri hızlı olan kişiler için adeta bir gelir kaynağı olmaktadır. Bu tür bir iş için aylık net maaş alan kişi sayısı oldukça fazla olmaktadır. Paketleme işlerinin farklı alanları bulunmaktadır. Paketleme işi yapmak isteyen kişiler genellikle öğrenci ve ev hanımları gibi kesimi kapsamaktadır. Bu tür işleri yapmak için belli firmalarla anlaşma yapmanız gerekmektedir. İş için eleman ihtiyacı olan firma paketleme işini vermek istediği kişiler için hemen iletişime geçmektedir. Paketleme işleri kişilerin el çabukluğuna bağlı olmaktadır ve oldukça basit bir iş olarak bilinmektedir. Ancak iş saatleri size kaldığı için kişinin yorulup yorulmayacağı da belli olmamaktadır.

Cetvel Seti Paketleme İşi Nasıl Oluyor?

Evde cetvel seti paketleme işi oldukça basit bir iştir. Bu işi yapmanız için üstün yetenekli olmanız gerekmemektedir. Anlaşmalı olduğunuz firma tarafından sizlere karışık olarak 4-5 adet birbirinden farklı cetvel getirilmektedir. Bu cetvelleri firma tarafından size verilen özel poşetlerine hepsinden birer tane doldurmanız istenmektedir. Bu şekilde paketleme işini yapmış bulunmaktasınız. Firma cetvellerin yerini şaşırmamanız için sizlere bir tane de örnek cetvel seti bırakmaktadır. Bu şekilde şirketin istediği gibi paketleme işini bitirerek teslim etmeniz gerekmektedir.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor ve Tatmin Ediyor mu?

Cetvel seti paketleme işinde kişiler ödemelerini yaptıkları ürünlerin paket sayısı başına almaktadırlar. Çok para kazanmak isteyen kişilerin çok cetvel paketlemesi gerekmektedir. Ancak bu tür bir işin paket başına yapılan ödemesi de çok düşük bir rakam olmamaktadır. Evde ek gelir olarak paketleme işi yapan kişilerin ödeme şekilleri iş teslimatından sonra yapılmaktadır. Teslim ettiğiniz işlerden sonra evinize gelen firma yetkilileri bir sayım yapmaktadır. Yapılan sayıma göre sizlere para ödemesi yapılmaktadır. Bunun haricinde bazı firmalarda sabit ücret uygulanmaktadır. Bu sabit ücretler aylık yaptığınız işe göre değişiklik göstermemektedir. Ne kadar iş yaparsanız yapın, net ücret ödenmektedir. Bu şekilde evine ek gelir sağlayan ya da kendi masraflarını karşılamak isteyen kişiler için oldukça iyi bir miktar para kazandırılmaktadır. Cetvel seti paketleme işi veren firmalarla iletişim kurarak siz de evinizde ek iş yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Yeni İlan:  Fason İş Veren Firmalar

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Cetvel Seti Paketleme İle Para Kazanmak (14 Yorum)

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.