Evde Çelik Çivili Krose Paketleme İşi

Evde Çelik Çivili Krose Paketleme İşi

Evde boş zamanlarınızı değerlendirerek ek gelir sağlayabilirsiniz. Evlere ek işveren birçok firma mevcut. Firmalar personel eksikliğinden dolayı bu açığını evlere iş vererek karşılar. Firmalar daha çok internetten evde çalışacak eleman bulur. Siz de firmaların ek iş isteyenlere hazırlamış olduğu başvuru sitelerini takip ederek ek gelir için evde çelik çivili kroşe paketleme işi gibi ek iş sahibi olabilirsiniz. Ek işler özelikle ev hanımları ve öğrenciler için en iyi gelir kaynaklarındandır. Ev hanımları ev işlerinden dışarıya çıkmaya fırsat bulamadıkları için evlerinden ek gelir elde etmek zorundadır.

Ev Hanımları İçin Ek Gelir İmkânı

Ev hanımları evde birkaç saat çalışarak ek gelir sahibi olabilir hem de ev işlerinden vazgeçme gibi bir durum söz konusu olmaz. Öğrenciler ise ek iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunabilir veya kendi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir gelir elde edebilir. Siz de boş vakitlerinizi evde çelik çivili kroşe paketleme işi ek işlerle değerlendirin ve iyi bir gelirin sahibi olun.

Evde Çelik Çivili Kroşe Paketleme İşi

Evde çeşitli işler yaparak hatırı sayılı bir gelir elde edebilirsiniz. Bunlardan işlerden biri de evde çelik çivili kroşe paketleme işi, Öncelikle sizlere bu işi anlatmadan önce kroşenin ne olduğundan bahsedelim. Kroşe, elektriğin ihtiyaç olduğu her yerde bir kabloyu bir noktadan başka bir noktaya götürmek için bir tarafı çivi diğer tarafı plastik olan kabloyu duvara sabitlemeyi sağlayan bir araçtır. Kablonun istenilen bölgeye götürülmesi sağlar ve her kablonun kendine göre numarası vardır. Sizin yapmanız gereken firmaların sizlere vermiş olduğu kroşeleri verilen numaraya göre yerleştirmenizdir. Firma sizlere kroşe gönderirken numaralara göre gönderir. Kroşe işinden önemli olan bir nokta ise kroşelerin üzerinden dökülen çivileri kroşelere tekrar geri takmaktır. Peki bu işi yaparken aylık kazancım ne olur? Bu işi yaparken aylık kazancınız firmadan firmaya değişmektedir. Bu sizin bireysel anlaşmanıza bağlı olsa da çoğu firma aşağı yukarı aynı kar marjını vermektedir. Sizin yapmanız gereken seri bir şekilde verilen görevi yapmaktır. Verilen işi hızlı ve düzgün bir şekilde yaparsanız kazancınız o oranda artacaktır. Aşağı yukarı asgari ücrete yakın bir gelir elde edeceğinizi düşünüyoruz.

Yeni İlan:  Fason İş Veren Firmalar

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Evde Çelik Çivili Krose Paketleme İşi (5 Yorum)

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.