Ek Gelir Olarak Yapılabilecek İşler

 Ek Gelir Olarak Yapılabilecek İşler

Ayda belirli net bir geliriniz var fakat evde boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız, öğrenciyseniz ve elinizdeki para ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmiyorsa, ev hanımı iseniz, bir meslek sahibi değilseniz, küçük bebeğiniz varsa ve yüzden çalışamıyorsanız evlere ek gelir veren firmalar tamda size göre olabilir. Yapmanız gereken öncelikli iş ilk önce ne yapmak istediğinize karar vermeniz yeterli bunun için bile internet sitelerinden fazlaca bilgi alabilirsiniz.

Ek Gelir Olarak Ne İş Yapabilirim?

Ek gelir olarak yapılabilecek işler başında şuan en çok ilgi çeken işlerin başında sanırım Youtuberlık geliyordur. Eğer yeterinde büyürseniz ve özgün fikirlerle video çekerseniz Youtube’den gelen gelir ile çalışmanıza bile gerek kalmaz. Ev hanımı olanlar için ek gelir olarak yapılacak işler oldukça fazladır. Mesela yemek yapmayı seviyorsanız yaptığınız yemekleri çevrenizdeki mahalle dükkân sahipleri ile görüşüp, anlaşıp onlara öğle yemeği ve aksam yemeği olarak satabilirsiniz veya üniversite lise gibi okulların yakınında oturuyorsanız öğrencilere ve hatta öğretmenlere satabilirsiniz. Geniş bir bahçeniz var ise ve bahçe işleri ile uğraşıyor iseniz bahçenizde organik meyve, sebze üretebilir ve bu ürettiklerinizi satabilirsiniz. İyi bir dil bilginiz var ise internet üzerinden çevirmenlik yapabilirsiniz bu size oldukça fazla bir gelir getirecektir. Bunun için internet üzerinde çok fazla çevirmenlik ilanlarına rastlamanız mümkündür. İhtiyacınız olan tek şey internet, bilgisayar ve telefondur. Çevirmenlik sayesinde sadece dil bilginiz ile oldukça fazla gelir elde edebilirsiniz.

Türkiye genelinde oldukça fazla Suriye göçmen bulunduğu için hastane okul kaymakamlık belediye ve daha birçok devlet kurumunda Suriyeli göçmenler ile iletişim kurabilmek için Arapça bilen çevirmenlere ihtiyaç duyuluyor. El işlerinde maharetliyseniz eğer ki el emeği olan havlu kenarları, yazma kenarlar, işleyerek bunların satışını yapabilirsiniz. Son dönemde sosyal medya sorumluluğu da oldukça popüler çevrenizdeki şeylerin fotoğraflarını çekerek internet sayfanıza koyabilirsiniz. Sayfanızı biraz büyüttükten sonra reklamlar sunarak ek gelir edebilirsiniz. Bu işler de ek gelir olarak yapılabilecek işler arasında yer alır.

Yeni İlan:  Sabun Keseleme İşi

İnternet Üzerinden Kendinize Bir Butik Açarak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz.

Dikiş nakış konusunda yeteneğiniz ve bilginiz var ise evlere elbise veya gelinlik dikimi yaptıran firmalarla anlaşıp evinizde küçük bir atölye oluşturabilirsiniz Artık birçok firmada homeofice iş imkânı sunan çağrı merkezleri mevcut bunun için evinizde bilgisayar, internet ve bir kulaklığınızın olması yeterli.

Çalışanlar İçin Ek Gelir Olarak Yapılacak İşler

Günümüzde sevdiğimiz bir çok film için Türkçe dublaj kullanıyoruz. Eğer ki dil bilginiz var ise bu tür yabancı dizi filmlerin Türkçe dublajını ek gelir olarak yapılabilecek işler olarak yapabilirsiniz.

Akşamları sadece yarım saatinizi ayırarak size verilen konular ile ilgili makale yazarak ek gelir elde edebilirsiniz. Hafta içi çalışıp hafta sonu için badana boya işlerine gidebilir veya çevrenizde olan lokantalarda hafta sonları çalışabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Ek Gelir Olarak Yapılabilecek İşler (5 Yorum)

  1. Evde yapabilecegim paketleme isleri yapmak istiyorum lutfen yardimci olurmusunuz?manisa salihlide ikametgah ediyorum

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.