Dekoratif Mum İşi

Dekoratif Mum İşi

Mum, bir ışık aracı olarak kullanılan, bir fitilin üzerine erimiş balmumu, stearik asit ya da parafin dökülerek genellikle silindir şekinde doldurulmasıyla elde edilmekte olan bir araçtır. Binlerce yıldan bir kullanılmakta olan mumlar, aydınlatma aracı olmasının yanında aynı zamanda dinsel ayinlerde de oldukça sık bir şekilde kullanılmaktaydı ve halen de kullanılmaktadır.

Para kazanmak isteyen kadın erkek herkesin evde yapabileceği ek iş ilanlarını sitemiz üzerinden sizlerle paylaşıyor ve sizlere fikirler vermeye çabalıyoruz. Bugün evlere ek iş veren firmaların çoğunlukla vermiş oldukları iş ilanlarından bir tanesi olan dekoratif mum işi hakkında bildiklerimizi anlatacağız. Para kazanmak için zaman ve mekanın önemli olduğunu herkes gibi bizlerde bilmekteyiz. Bir çok kadın ve erkek bir iş yerinde aylık belirli bir saat çalışması sonucunda bir maaş alarak geçimini idame ettirmektedir. Bu iş yerleri kişinin kendisine ait olabileceği gibi başka birisinin de olabilir. Sizlere kendi iş yerinizin sahibi ve patronu olabileceğini söylesek ne dersiniz?

Evde yapılacak işlerde iş yeri de sizin, işin patronu da siz olmaktasınız. İstediğiniz koşullarda istediğiniz mesai saatlerini kendiniz belirleyerek evde yapacağınız işlerin patronu olabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile anlaştığınız ve kolayca yapabileceğiniz işleri evinizde yaparak para kazanabilirsiniz. Son dönemlerin en revaçta iş fırsatlarından birisi olan evde iş yapma bir çok kesim tarafından kadın erkek fark etmeden yapılmaktadır.

Bugün evde ek iş olarak yapabileceğiniz dekoratif mum işi hakkında bildiklerimizi anlatacağız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi mumlar genellikle aydınlatma için kullanılmakta olup artık dekor amaçlı olarak da kullanım alanına sahip olmuştur. Romantik akşam yemeklerinin, doğum günü pastalarının olmazsa olmazlarından birisidir dekoratif mumlar. Kokulu mumların da üretilmesiyle birlikte, rengarenk ve çeşitli kokularda mumlar piyasa bulunmakta ve dekor olarak çalışma alanlarımızda kullanılmaktadır. Sizler de bu durumdan yararlanarak dekoratif mum işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Yeni İlan:  Pamuk Paketleme İşi

Dekoratif mum işi yapmak için gerekli olan malzemeler, beyaz standart mumlar, pastel boya, çiçek esansı ya da parfüm olabilir ve mum şekillendirme kabı yeterli olacaktır. Beyaz mumları bir kap içerisinde ilk önce eritmemiz gerekmekte daha sonra içerisine pastel boya ve parfüm ekleyerek oluşan içeriği mum kalıbına döküyoruz. Daha sonra bu karışımın kurumasını bekleyerek mumu kalıptan çıkarıyoruz.

Dekorarif Mum İşi Nasıl Yapılır?

Renk renk ve desen desen mumları yapabilmek için tek gerekli olan mum kalıplarıdır. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış olacak. Sizlerin hayal ettiği şekilde dekoratif mumları oluşturabilirsiniz. Kendinize sosyal medya siteleri üzerinden butik hesapları açarak bu yapmış olduğunuz renk renk dekoratif mumları bu butik hesaplarınızdan satışını gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Eğer kolay bir şekilde para kazanmak istiyorsanız dekoratif mum işi tam size göre bir iştir. Hayırlı ve bol kazançlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2018

Evde Ek İş Başvuru Formu

Dekoratif Mum İşi (4 Yorum)

  1. İzmir Bornova osmangazi deyim iş ile ilgili bilgi almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. Ankarada oturuyorum engelliyim ve evim kira zor durumdayım 3kişilik ekibim var evde ek iş veya paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

evde ek iş yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz hergün güncel işleri sitemizde paylaşıp evde iş yapmanız için elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

evde ek iş

yaparak para kazanabilirsiniz insanların çoğu ve bayanlar evde zaman geçirdikleri için bunalıyorlar ve iş yapmak istiyorlar ve biz devreye girip size evde ek iş imkanı sunuyoruz.

evde ek iş

yaparak kısa yoldan para kazanabilirsiniz ve size uygun işleri sitemizden bulabilirsiniz. evde ek iş öğrencilerinde çokca tercih ettiği bir yoldur oturduğunuz yerden size verdiğimiz işleri yaparız kısa yoldan sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz hadi sizde evde iş yaparak para kazanın. hemen ilanlarımızın altına yorum yapıp sizde evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz bütün evde ek iş ilanlarımız aktiftir. siz kullanıcılarımıza daha iyi bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.